10 znakov ako spoznať, že je to ten pravý / #20 Nedeľná Omša
15:14

10 znakov ako spoznať, že je to ten pravý / #20 Nedeľná Omša

03.03.2019
Dokonalý vzťah neexistuje. Existujú však veci, podľa ktorých viete zistiť, že ten človek to s vami myslí vážne a má to zmysel. Niekto kto nečaká, že ho doplníte a ani vy nečakáte, že on doplní vás. Lebo to ani nie je úloha partnera. Nemusíte mať dokonalý vzťah. Stačí ŠTASTNÝ. :) 2:30 Vzájomný rešpekt 6:00 Chémia medzi dvoma 8:00 Dokážete byť od seba, ale tešíte sa domov 9:18 Viete s ním/nou NESÚHLASIŤ 10:00 Všetci Vám nemusia fandiť, a to je oukej 11:00 Musíš vedieť byť sám sebou 12.00 Hádku nahradí diskusia 13:30 ̶P̶l̶n̶é̶ ̶g̶u̶ľ̶k̶y̶,̶ ̶p̶r̶á̶z̶d̶n̶y̶ ̶ž̶a̶l̶ú̶d̶o̶k̶ A nezabúdajte - Sex nie je všetko, ale je to väčšIna Skvelá pesnička od Dominiky Truban - Manželky a Milenky https://www.youtube.com/watch?v=JSeoliGW7hY ----------------------------- Sponsored by amazing R3PTILE - mňam intergalaktické orechové maslá r3ptile.cz/ https://www.instagram.com/r3ptile/?hl=sk ILLIMITE COFFEE ROASTERS - Quality is not an act, it is a habit illimite.sk/coffee/ https://www.instagram.com/illimiteroasters/?hl=sk Foodoo Bratislava https://www.facebook.com/Foodoo-Bratislava-580778428949235/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.