EP.34 O egu, o sebarozvoji, o kariére a ženskosti nielen v politike - Lucia Kleštincová
53:23

EP.34 O egu, o sebarozvoji, o kariére a ženskosti nielen v politike - Lucia Kleštincová

20.05.2019
Lucka je expertka na európske politiky a digitalizáciu, momentálne kandidátka v eurovoľbách 2019, úradníčka Európskej komisie, manažérka v súkromnom sektore a vo verejnej správe, občianska aktivistka a blogerka. Proste je to mega žena, ktorá si stihla strihnúť aj podcast u mňa :) O tom ako si treba sadnúť na zadok a proste makať. O tom ako sa naučiť pracovať na svojej osobnosti. Vyjsť zo svojho Matrixu, odbúrať konvencie a skúsiť si vytýčiť svoju vlastnú cestu. Jeden z naj podcastov, ktoré som mala a veľmi ma inšpiroval. Verím, že to tak bude aj u vás. 3:00 Kto je Lucka Kleštincová 5:00 Musíš mať známosti aby si niečo dosiahol? 12:00 Malé dievčatko s okuliarmi - not anymore 14:00 Coaching - profesionálne rozhovory 17:00 Ak raz vylezieš z Matrixu, naspäť sa už nechceš vrátiť 19:00 Leadership a coaching nemá slovenský ekvivalent #sorry 23:00 Neučili nás ako pracovať na svojej osobnosti 26:00 Vyhorenie - naháňanie sa za kariérou 35:00 Strašne málo sa počúvame - skúste tento TRIK 37:30 Keď nastane čas čistiť si vzťahy 41:00 Je demokracia správna forma vlády? 48:00 Čo je to Sabbatical? Kto by chcel Lucku podporiť, môže tak urobiť už túto sobotu na Európskych voľbách 2019. https://luciaklestincova.eu/ https://www.instagram.com/luciaklestincova/?hl=sk https://www.facebook.com/klestincovalucia/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARALXaz31N0buDRsunqXiHqqqnv_zFHU7wZ6WrLeGP4j29DECNyDs0SrGyQFuSNEPd6oE2pES8PGdRHR #LUCIAdoEP #mojaEUposlankyna Sponzori tohto pořadu :) ------------------------ Ďakujem SAGRADA-NATURA za to, že sa snažia zachrániť moju tvár a vrásky :D Skoč na eshop : https://www.sagrada-natura.sk/ or cz Zadaj : bucatalks alebo bucatalkscz 15% zľava na skvelé veci Kto ešte nebol vo FOODOO BRATISLAVA šup šup to napraviť! https://www.instagram.com/foodoo_bratislava

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.