#108 Buď žena, ktorá sa nebojí tancovať osamote
11:57

#108 Buď žena, ktorá sa nebojí tancovať osamote

14.03.2021
Ahojte amazonky! Aj amazoňáci. Nedeľná Omša opäť nachystaná dnes s dvoma zaujímavými otázkami. Ako vyzerá váš "ME TIME" starostlivosť o seba? A naopak čo je váš "tanec", ktorým dokážete roztancovať ostatných? A dokáže vôbec ženy tancovať osamotee? :) Ak by st chceli podcast akokoľvek podporiť môžete tak urobiť na Patreone :) https://www.patreon.com/thebucatalks

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.