#8 Nedeľná Omša - Offline vs Online život
13:54

#8 Nedeľná Omša - Offline vs Online život

02.12.2018
Offline a Online svet je presne taký, ako si ho nastavíme. Pokiaľ máme pocit, že nás jeden alebo druhý zahlcuje, niečo asi robíme zle. Zmena ale nepríde len tak zo dňa na deň, prrrrr. Nemôžeš chcieť všetko hneď. Ako orgazmus bez predohry. Ps. pozdravujem Boženkuuu Štefi Deleva, spomínala som pár ľudí v časti a Štefi som nechapem akoooooooooo opomenula :) enjoy 1:30 Chceme mať orgazmus bez predohry 3:00 Produktívny offline a online 3:50 Deň bez social media 5.30 Prečo máme hektický život 7.30 Ak niekomu poradíš, nič sa nedozvieš 8.00 Cesta vlakom s 90 ročným deduškom 11:50 Aký bol deň off

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.