EP.55 Honza Kavalír - Správna motivácia pri športe a živote / Aký si typ športovca?
56:55

EP.55 Honza Kavalír - Správna motivácia pri športe a živote / Aký si typ športovca?

11.12.2019
Nemáš čas? Nemáš motiváciu? Ale za to máš vyhovorky, máš instagram, máš večierky? Skrátka máš iné priority. O tomto všetkom sa dneš budeme baviť so skvelým coachom Honzom Kavalírom. “ Každý človek by si mal sadnúť v prírode na polhodinu denne. A pokiaľ nemá na to polhodinu, mal by si sadnúť na hodinu” :) --------------------------------------------------- 2:00 Motivácia a hláška - OD PONDELKA ZAČÍNAM 4:00 Robím preto VŠETKO! Fakt sa snažím! … 5:00 Je lepšie robiť nič, ako na 30%? 11:00 TYP 1- Profi super športovec 19:00 TYP 2 - Milfky v rokoch čo makajú /busy ladies 28:00 Ženy potrebuju povzbudiť, muži chcu reality check 30:00 TYP č.3 - Človek čo pracuje 9-5 a myslí si, že maká 35:00 Mal by ťa baviť proces 41:00 TYP č.4 - Človek po zranení bez motivácie 46:00 Načo ti je sila, keď neudýchaš veci

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.