EP.91 ROBO RYBANSKÝ - Som za svet, v ktorom byť zdravý bude priorita č.1
01:32:21

EP.91 ROBO RYBANSKÝ - Som za svet, v ktorom byť zdravý bude priorita č.1

10.12.2020
Robo Rybanský je spoluzakladateľ Crossfitu Senec a najnovšie aj nového Falcon 1 Crossfit gymu v Bratislave. Podnikať začal pomerne mladý a stále sa rád učí a posúva vpred. V dnešnom rozhovore sa pobavíme nielen o biznise, kde zistil že neexistuje problém, len ťažšie riešenia, no najmä o crossfite z iného pohľadu. O športe, ktorý vám vie dať sebavedomie, efektivitu, disciplínu. A najmä zdravie a skvelú komunitu. --------------------------- 2:00 Čo je FALCON 1 Crossfit 4:00 Ako začať biznis a vnímať, že cesta je cieľ 6:00 Šťastie na ľudí 15:00 Crossfit by mal byť pre každého 30:00 Nechcem individualizmus, chcem komunitu 38:00 Keep it Simple Stupid 42:00 Šport, efektivita a sebavedomie 50:00 Netreba len brať ale aj dávať 59:00 Seniori a crossfit 1:08 Kto je Robo mimo crossfit, mimo FALCON 1 FALCON 1 Crossfit Sledujte na https://www.falcon1crossfit.sk/ https://www.instagram.com/falcon1crossfit/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.