Trpezlivosť v živote aj v biznise je hard / Nedeľná Omša #26
07:25

Trpezlivosť v živote aj v biznise je hard / Nedeľná Omša #26

05.05.2019
Sú dve veci ktoré ťa definujú: Trpezlivosť keď nemáš nič. A tvoj postoj keď máš všetko. Ako to máte vy? Ste nedočkaví, 20-30 roční ľudia, ktorí sa čudujú, že ešte nie sú milionármi? Alebo si práve stanovujete tie dlhodobé ciele pred krátkodobými. Pretože tým procesom si skrátka musíte prejsť. Či je to láska, rozchod, podnikanie, business. Nie je to nič iné ako hard work. Enjoy :) PS. sorry za šuštanie v prvej minute nahrávala som v komore :D

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.