Slovenské Grety Thunberg. Ako naši študenti zachraňujú klímu?

04.12.2019
Michal Sabo a jeho hostia o ekologickom aktivizme. Švédska aktivistka Greta Thunberg je milovaná aj zatracovaná. Nik jej však nemôže vziať, že vo veku 16 rokov sa jej podarilo na klimatickú krízu upozorniť tak intenzívne, ako nikomu inému doteraz. Aj na Slovensku máme študentov, ktorí bojujú za záchranu planéty. Nie je o nich toľko počuť, no práve preto si zaslúžia priestor. Štvoricu študentov – Grétku, Izabelu, Barboru a Jakuba – priniesla na nahrávanie ich školská pedagogička z gymnázia v Dubnici nad Váhom. Vypočujte si, ako sa na aktuálny stav Zeme pozerá vyrastajúca generácia a aké aktivity robia iniciatívne vo voľnom čase, aby okolie upozornili na potrebu zmeny...

Podcast The Big Waste Talk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK