Viktor Vincze 2. Prečo odstavil auto?

20.11.2019
Michal Sabo a Viktor Vincze o verejnej doprave. Jeho cestovanie verejnou dopravou sa stalo hashtagom, #navinczeho prišiel aj na nahrávanie tohto podcastu. Michal a Viktor debatujú o tom, prečo je dôležité obmedziť cestnú dopravu, o škodlivosti leteckej a lodnej dopravy a tiež o tom, či ich s Adelou ľudia spoznávajú v električke, alebo o zábavnosti car-sharingu. https://www.expres.sk/kategoria/the-big-waste-talk/

Podcast The Big Waste Talk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK