Byť sám sebou a v pohode s Katy Franekovou
01:09:34
Podcast: Teplá vlna

Byť sám sebou a v pohode s Katy Franekovou

12.04.2020
Hosťkou queer podcastu Teplá vlna je Katy Franeková, ktorá pracuje ako psychologička v inPoradni. Priblíži vám, ako dosiahnuť, aby ste boli sami sebou a v pohode. Tiež povie detaily, ako to funguje v poradni. A povie viac aj o svojom coming oute.

Podcast Teplá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.