Podcast:Tech_FM

Hackeri útočia na farmafirmy, hľadajú liek na covid-19

08.05.2020

Nový koronavírus zmenil celý náš spôsob života. Dokonca zmenil aj ciele, na ktoré sa zameriavajú štátni hackeri.

Bezpečnostné agentúry hlásia, že hackeri začali útočiť na nemocnice, laboratóriá a farmafirmy a hľadajú tam informácie o liečbe, liekoch a prípadnej vakcíne na nový koronavírus.

Vedci tiež ukázali, že lov velociraptorov vo svorkách, tak, ako to ukazoval film Jurský park, zrejme nejestvoval. Dôkazom sú zuby.

Viac sa dozviete v podcaste TECH_FM.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK