
Perfekcionista Sergej a jeho brutálne metódy
Multilingválna česko-slovensko-anglická epizóda s občasným zábleskom nemčiny.
DISCLAIMER: nevhodné pre grammar-nazis, keďže v podcaste sa vyskytujú nezávažné gramatické a štylistické chyby vo všetkých jazykoch. A je to tak ok.
Sergej Pavljuk, LinkedIn marketing expert, o svojej angličtine otvorene hovorí, že nie je dokonalá, no to mu nebráni publikovať, viesť workshopy a verejne vystupovať v angličtine. Lebo častokrát “good enough” is better than perfect.
V epizóde sa dozviete:
aké metódy učenia sa jazykov sa mu osvedčili,
aký má vzťah k nemčine a ktorý jazyk mu chutí najviac,
ako si upratať hlavu, keď ste perfekcionista, ktorý zďaleka nie je perfektný,
čo sa stane, keď na týždeň vypnete jazyk,
a aké sú rozdiely medzi Slovákmi a Čechmi v medzinárodnej komunikácii.
Sergejove tipy:
librivox.org - audio knihy zdarma
audible.com - drahší variant (možnosť získať zľavy)
---
Music generated by Mubert
Podcast Teachoviny je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.