Mária Bernáthová hostkou vo vlastnom podcaste - rozhovor na želanie
01:07:30
Podcast: TALKSLOW

Mária Bernáthová hostkou vo vlastnom podcaste - rozhovor na želanie

24.12.2020

Milé ženy, milí muži,

počas posledných dvoch rokov sa vám pravidelne každý štvrtok prihováram prostredníctvom podcastu TALKSLOW.

Premiéra tejto epizódy vyšla na 24.12.2020. Vianočný deň, Štedrý večer, ku ktorému patria želania aj prekvapenia. A niektorým, ktorí mi napísali, som to želanie splnila. Viem, že sú medzi vami mnohí, ktorí si túto epizódu vypočujú hneď ráno po jej uverejnení. Verní poslucháči, na ktorých mi veľmi záleží. Aby som práve pre vás zachovala symboliku tajomna, viac už prezrádzať nebudem. „Rozbaľte“ si VIANOČNÝ ŠPECIÁL vtedy, keď bude pre Vás ten správny čas.

Ďakujem Renate Brimich Špačkovej a Janette Šimkovej, že sa ujali moderátorskej úlohy. 

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.