Julianna Hložek Grmannová: Prísť o dieťa alebo prísť o život?
01:14:25
Podcast: TALKSLOW

Julianna Hložek Grmannová: Prísť o dieťa alebo prísť o život?

22.08.2019

Mnohí  z nás sa dostanú počas života do situácie, ktorú nazývame úplným dnom.  Pre Juliannu sa prepad na úplne dno začal vtedy, keď jej počas  tehotenstva diagnostikovali predposledné štádium rakoviny.
Strata dieťaťa, séria chemoterapií,  rozvod.. Koľko bolesti, fyzickej aj psychickej dokáže človek zniesť?

Ako praví jeden budhistický verš: „Lotos je kvetina vyrastajúca z bahna. Čím hlbšie je bahno, tým nádhernejší je lotosový kvet“.

Pozývam  vás vypočuť si príbeh úspešnej podnikateľky, zakladateľky firmy Oxyslovakia,  Julianny Hložek Grmannovej, ktorej sa z jej bahenného dna podarilo po  niekoľkých rokoch uzrieť rozmanitosť a farebnosť vlastného života.

A  rozmanitým je aj samotný rozhovor, v ktorom preberieme, ako inak,  úspechy, krásu, ženskosť, vzťahy, mužov a to s ľahkosťou, úprimne a  otvorene.

Tie najsilnejšie príbehy píše život sám.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.