Vyjednávanie začína v momente, keď padne prvé NIE, hovorí medzinárodný vyjednávač Jan Řehák.
01:17:09
Podcast: TALKSLOW

Vyjednávanie začína v momente, keď padne prvé NIE, hovorí medzinárodný vyjednávač Jan Řehák.

24.06.2021

Jan Mexo Řehák je profesionálny vyjednávač a expert na komunikáciu.

Svoje zručnosti zdokonaľuje od roku 2001, kedy začal s psychológiou komunikácie a od roku 2006 s profesionálnym vyjednávaním v biznise.

Na svojom konte má niekoľko nebezpečných vyjednávaní, kedy mu išlo doslova o život.

V súčasnosti komunikáciu a vyjednávanie učí na dvoch univerzitách v Prahe a v Londýne.

Denne sa dostávame do situácii, kedy o niečom rozhodujeme. Od banálnych vecí, ako je to, čo si ráno oblečiem, čo uvarím rodine na večeru, až po tie náročnejšie, kedy ide o kúpu auta, bytu, výber dovolenky, partnera, zmenu zamestnania, zvýšenie platu a mohla by som menovať nekonečné množstvo ďalších možností.

Sú situácie, v ktorých rozhodujeme sami, avšak, čo v prípade, keď do hry vstupujú ostatní, ktorí majú svoje záujmy, svoju pravdu, ego, hrdosť, či presvedčenia.

Vitajte vo svete vyjednávania! Veľakrát si to ani neuvedomíme, ale denne vyjednávame 10 až 15 krát.

Na čo sa máme spoľahnúť a aké triumfy či žolíky vytiahnuť z rukáva? Pretože, čo si budeme hovoriť...uspieť chce každý. Podľa svojich predstáv a pravidiel. Ale ako? Je to vôbec možné? Existuje nejaký spôsob, ako dosiahnuť prostredníctvom komunikácie to, čo sme si naplánovali. Je riešením kompromis? Ak si myslíte, že schopnosť a zručnosť vyjednávať by vám veľa vecí v komunikácii pomohla vyriešiť, pozývam vás vypočuť si rozhovor s Janom Řehákom, profesionálnym vyjednávačom.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.