Molière bol youtuberom Ľudovíta XIV. Spoločenská etiketa ako ju nepoznáme.
01:19:03
Podcast: TALKSLOW

Molière bol youtuberom Ľudovíta XIV. Spoločenská etiketa ako ju nepoznáme.

29.04.2021

Ľubomír Jančok, držiteľ doktorátu z prestížnej parížskej Sorbony, spisovateľ, odborník na etiketu a protokol a majiteľ francúzskej reštaurácie Chez Balzac v Bratislave. Jeho životopis je predpokladom, očakávaním a dovolím si tvrdiť aj zárukou zaujímavých a podnetných debát. Spoločne nahliadneme na kráľovský dvor Ľudovíta XIV., zastavíme sa pri Napoleonovi a necháme sa virtuálne pozvať do aristokratických kruhov parížskej spoločnosti.

Šarm, elegancia, champagne, vysoká gastronómia, olfaktorický zážitok tých najrôznejších vôní a to všetko nasiaknuté esenciou spoločenskej etikety. Verím, že mnohým z vás sa vybavil v predstavách Paríž. Podobným vizualizáciám sa môžete odovzdať aj vy pri čítaní knihy Glamour Paríža, v ktorej nám Ľubomír Jančok prináša mnoho nepoznaných odleskov tohto veľkomesta

Viac informácií nájdete na www.lubomir-jancok.sk

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.