Keď telo kričí CHCEM ťa a hlava vraví NIE.
01:10:56
Podcast: TALKSLOW

Keď telo kričí CHCEM ťa a hlava vraví NIE.

27.06.2019

 Dnes sa budem s Marekom Bohunickým rozprávať o tom, ako si správne nastaviť hranice v každodennej interakcii s naším okolím. Koľkokrát ste sa stretli s tvrdením, že keď "žena povie NIE, znamená to ÁNO"?

Prečo je to tak? Prečo je naša reč tela odlišná s tým, čo hovoríme? Aké pocity sú spojené s odmietnutím?  Ako si užiť sex na jednu noc bez výčitiek? Ako naša zraniteľnosť súvisí s pocitmi hanby? A prečo je stále prítomná v našich životoch? Tieto pocity sú podľa všetkého priamymi alebo skrytými motívmi našich činov. Viac sa dozviete v samotnom podcaste. Sledujte aj náš FB profil TALKSLOW.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.