"Popularitu v Amerike som vymenila za pokojný život na Slovensku."
01:13:13
Podcast: TALKSLOW

"Popularitu v Amerike som vymenila za pokojný život na Slovensku."

16.01.2020

Eva Staroňová je podnikateľka a zakladateľka americko-slovenskej nadácie Plus421 Foundation, ktorá pomáha prezentovať našu krajinu v Spojených štátoch.

Eva odišla pred viac ako viac 20-timi  rokmi  do USA na ročný študijný pobyt do Virginie. Následne podpísala modelingovú zmluvu s lokálnou modelingovou agentúrou, ktorá ju po americkej maturite vyslala do New Yorku. Úspešná práca modelky jej pootvorila dvere do sveta luxusu a po skončení štúdia MBA sa naplno začala venovať biznisu.  Stala sa šéfkou marketingu pre značku luxusných šperkov a hodiniek GRIMOLDI, pre ktorú už pred tým pracovala ako modelka. Neskôr v Kalifornii založila spoločnosť Royal Sense, ktorá sa okrem iného zaoberá vývojom kozmetických a potravinárskych bioproduktov z tých najkvalitnejších ruží. Momentálne žije spolu s rodinou striedavo na Slovensku aj v USA a popritom sa stále venuje svojim podnikateľským aktivitám. S Evou Staroňovou sa rozprávame o modelingu, popularite, biznise, ale aj o pokore a o tom, ako ostať nohami stále na zemi.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.