Akým smerom sa uberá sebarozvoj posledných 20 rokov.
01:03:57
Podcast: TALKSLOW

Akým smerom sa uberá sebarozvoj posledných 20 rokov.

13.05.2021

Čo vám prebehne hlavou a aký pocit vo vás vyvolajú nasledovné slová:  ezoterika a duchovno. Ak máte priestor, zastavte sa a zamyslite sa.

Poprípade si to zapíšte. Aj takto totiž vyzerá práca na sebe a ponor do svojho vnútra. Možno budete prekvapení, že veľakrát ani nevieme vyjadriť a pomenovať veci, ktoré sa okolo nás dejú.

Hostkou podcastu je Katarína Runa, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Dnešné rozprávanie bude pokračovaním prvého rozhovoru s Katarínou, ktorý mal premiéru 18. februára pod názvom „Žensko-mužský svet – čo potrebujeme pochopiť". Pre tých z vás, ktorí ho ešte nepočuli, určite odporúčam.

Katarína Runa je bytosť, ktorá hľadá v živote svoju pravdivosť, a prostredníctvom nej vlastnú silu a prijatie všetkého, čo je. Táto cesta hľadania ju priviedla aj k jej darom a poslaniu – sprevádzať pri podobných putovaniach do svojho vnútra aj iných.

K tomu, aby sme dokázali vnímať, cítiť, prežívať svet a svoj život na nových úrovniach, potrebujeme rásť. Je niekoľko spôsobov ako tento rast prebieha. Komplikované vzťahy, ťažké životné situácie, choroby, nehody, straty, alebo na druhej strane rast vedomý, ktorého súčasťou je aj aplikácia duchovných techník do každodenného života.

Poďme sa spoločne zamyslieť nad tým, akým vývojom si prešiel sebarozvoj za posledných 20 rokov a akú rezonanciu  a príchuť prinášajú do života slová ako ženské kruhy, vzájomná podpora, duchovno, ezoterika.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.