#1 Predstavenie projektu TALKSLOW
05:33
Podcast: TALKSLOW

#1 Predstavenie projektu TALKSLOW

13.06.2019

Volám sa Mária Bernáthová a prostredníctvom Talkslow prinášam hlboké  tematické rozhovory o ženách, kráse a ženskosti očami žien i mužov, pre  ktorých otvorenosť, pravdivosť a sila vypovedaných slov hrajú prím nad  kvantitou a povrchnosťou.  

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.