"Hovoria mi Oxymama"
55:27
Podcast: TALKSLOW

"Hovoria mi Oxymama"

13.08.2020

Opäť obohatíme minisériu rozhovorov „Stretnutie po roku“, ktorej hostkou je Julianna Hložek Grmannová, zakladateľka firmy OXY SLOVAKIA.

Pred rokom sme spolu nahrali rozhovor, ktorý bol otvorenou spoveďou o mnohých  citlivých aj osobných témach. Nájdete ho v zozname pod názvom: Prísť o dieťa alebo prísť o život?

Tentokrát to bude úplne o inom, pretože život priniesol ďalšie príbehy, zážitky a skúsenosti.

Dáme si ženské letné rozprávanie o kráse a ženskosti a Julianna nám porozpráva o tom, aký je to pocit, keď sa plnia sny.  Bude súťaž aj darčeky a podporíme slovenskú tvorbu aj výrobu. Podcast si môžete vypočuť a zároveň pozrieť aj na youtubovom kanáli TALKSLOW.

Do pozornosti dávam zľavový kód TALKSLOW10, ktorý budete môcť použiť pri zakúpení kozmetiky OXY ADDICT a podporiť tak slovenské výrobky.

Pre viac informácií vám odporúčam navštíviť stránku www.oxyaddict.eu

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.