Denné sledovanie porna - hobby alebo závislosť?
01:18:42
Podcast: TALKSLOW

Denné sledovanie porna - hobby alebo závislosť?

22.10.2020

Martin Vrabko, fotograf, filmár a tantrický sprievodca.

Martin patrí medzi svetovo uznávaných fotografov a je majiteľom  niekoľkých významných medzinárodných ocenení. Po dlhej ére komerčnej fotografie sa v ostatných rokoch venuje svojim osobným projektom, ktoré presahujú rámec fotografie a ponárajú sa do hlbín ľudských duší. Skúsenosti a učenie v oblasti TANTRY, ŠAMANIZMU A FENG SHUEI odovzdáva mnohým ľuďom a spolu s jeho partnerkou sa vydal na cestu, na ktorej chce zdieľať zážitkami nadobudnuté skúsenosti a inšpirovať druhých v našich každodenných životných situáciách.

Viac informácií nájdete na www.martinvrabko.com

Súčasťou podcastu je možnosť zakúpiť si

online kurz MASTER LOVER na www.tantra-garden.com , prostredníctvom ktorého budete mať možnosť preniknúť do vlastnej sexuality a intimity. Zakúpite si ho za výhodnú cenu 270€, ktorá platí

do konca roka 2020. Štandardná cena kurzu je 450€. Stačí, keď pri objednávke uvediete kód MARIA270.

Keď som si s Martinom dohodla prvé stretnutie, išla som tam s jasným zámerom čo chcem a o čom sa budeme baviť. Ako inak, o tantre, sexualite a intimite .  V živote to ale chodí tak, že byť otvorení a bez očakávaní je najväčšie dobrodružstvo. A keď si niečo skutočne želáme a veríme tomu, príde to v momentoch, kedy to vôbec nečakáme. A presne to sa stalo. Zjavila sa téma ZÁVISLOSŤ NA PORNE, ale nie len tak, teoreticky, ale Martin začal rozprávať na základe vlastných skúseností. S veľmi malou dušičkou som sa opýtala: Martin a Vy by ste boli ochotní hovoriť o tom aj verejne?

Odpoveď poznáte 

Dnes to síce bude hlavne o závislosti na porne a o všetkom s tým súvisiacim, ale môj pôvodný zámer vyšiel tiež a my sme sa s Martinom dohodli na sérii rozhovorov na témy tantra, sexualita a intimita.

Počúvajte pozorne, užite si rozhovor a získajte všetky potrebné informácie k online kurzu MASTER LOVER.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.