PRAVDY A MÝTY O KRÁSE
49:49
Podcast: TALKSLOW

PRAVDY A MÝTY O KRÁSE

16.04.2020

Milena Žampová je právom považovaná za českú BEAUTY GURU. Je majiteľkou vydavateľstva Luxury Guide, s. r. o., ktoré bolo založené  v roku 2001 a zameriava sa  na segment luxusného lifestylu. Jeho najznámejším titulom  je magazín Luxury, ktorý vychádza 4x do roka,  je vo svojej kategórii jedným z najsilnejších titulov na českom trhu a má aj verziu pre päťhviezdičkové  hotely, ktorá je dvojjazyčná (AJ a RJ). Do portfolia inzerentov  vydavateľstva  patria  značky ako Fendi, Dior, Tiffany & Co., Rolex či Omega a rad  ďalších.

Spoločnosť vydávala od roku 2011 aj časopis Health & Beauty, ktorý prinášal tie najaktuálnejšie novinky, inšpirácie a odporúčania profesionálov z oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie, zdravia a psychológie. Milena Žampová tento hodnotný a v súčasnosti nezohnateľný časopis sprístupnila na webe a prináša nám tak opäť osvedčené rady, exkluzívne rozhovory s lekármi a odborne podložené články o témach, ktoré sa týkajú každej z nás.

V rozhovore sa rozprávame o najčastejších mýtoch a pravdách spojených s krásou, zdravím a estetickou medicínou.

www.beautygurucz.cz

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.