Z CITÁTOV DO REALITY#2: o závisti, ženskom súperení, utrpení i nezištnej pomoci.
01:15:53
Podcast: TALKSLOW

Z CITÁTOV DO REALITY#2: o závisti, ženskom súperení, utrpení i nezištnej pomoci.

26.11.2020

Hostkami tejto epizódy sú Anka SabolováNaďa Kacera, zakladateľky spoločnosti LEVOSPHERE, ktorej hlavnou a najvyužívanejšou službou je Biznis Marketingová Stratégia.

Práve tieto dve dámy stáli pri zrode projektu TALKSLOW a práve ony vymysleli a prišli s týmto názvom. V úvode rozhovoru nám prezradia celú genézu tohto príbehu.

Séria rozhovor „ Z citátov do reality“ vznikla ako dôsledok podnetných a inšpiratívnych rozhovorov s rôznymi ženami a mužmi, ktorí majú chuť a odvahu ísť do hĺbky a zaujímajú sa o viacej pohľadov na konkrétne témy. Podstata zámeru spočíva v tom, že si s hosťami vyberieme spoločnosťou používané citáty, múdrosti,  postrehy alebo pravidlá a pokúsime sa ich rozobrať na základe vlastných skúseností a pozrieť sa, aké rôzne interpretácie sa za nimi skrývajú. Pretože presne tak, ako o každej jednej situácii, názore, či rozhodnutí aj o citátoch platí, že „sto ľudí, sto chutí“.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.