Načo sú nám vzťahy!?
01:17:17
Podcast: TALKSLOW

Načo sú nám vzťahy!?

30.01.2020

Irena Ritomská žije vo viacerých svetoch a má viacero povolaní.

· Ako terapeutka metódy Cesta - The Journey s klientmi pracuje individuálne, v pároch i v malých skupinkách, ktoré sa stretávajú na Vzťahových večeroch.

· Spolu s kolegami-terapeutmi organizuje pre každého, kto má záujem, oddychové, hojivé a seba-objavné semináre s názvom Aha víkend a Aha dovolenka, v Zaježovej i v ďalekých krajoch.

· Predáva prírodné aromatické esencie najvyššej kvality - študuje a učí, ako ich využívať pri uzdravovaní tela a duše.

· Trinásť rokov pracovala ako lektorka pre manažérov a obchodníkov v medzinárodnej spoločnosti Dale Carnegie. Stále poskytuje konzultácie a tréningy v oblasti manažérskej komunikácie a rétoriky, vzťahov na pracovisku, riadenia stresu a mindfulness.

· Každý rok učí jednu skupinu študentov psychológie predmet Komunikácia.

· Pôvodne vyštudovala Informačné technológie na Ekonomickej Univerzite.

· Vo svojom domácom svete je šťastnou manželkou, psou paničkou, tetou a babkou.

· Má zvláštneho koníčka, je zberateľkou šťastných chvíľ, zapisovateľkou zábavných rodinných situácií.

· Vo svojom vnútornom svete sa učí spočívať v Tichu, vedome, prítomne. Dovoliť Láske, aby cez ňu prúdila, aby ju viedla a ochraňovala. Hľadá a miestami nachádza význam slov Plniť Božiu vôľu.

Rozprávame sa aj o tom:

-  prečo je dobré liečiť staré zranenia duše a ako na to,

-  aký je hlavný mýtus o zlepšovaní vzťahov,

-  čo je to vlastne láska,

-  ako pracovať s emóciami tak, aby sme ich nepotláčali,

-  čo to je vedomé odpárovanie sa,

-  prečo vďačnosť a odpúšťanie potrebujeme robiť každý deň.

Pani Irena Ritomská nahradila všeobecné rady a odporúčania svojimi vlastnými skúsenosťami, ktorými rozhovor urobila oveľa zaujímavejším a prínosnejším.

Viac sa o aktivitách pani Ireny Ritomskej dozviete aj na týchto webových stránkach:

www.MojaTerapeutka.sk

www.AhaVikend.sk

www.VonavaDusa.sk

www.ZlateMusky.sk

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.