Ingrid Howland: Zahalená krása
01:10:42
Podcast: TALKSLOW

Ingrid Howland: Zahalená krása

15.08.2019

 Čo  je ukryté pod abayou? Spolu s Ingrid prekročíme hranice smerom k  Strednému východu a porozprávame sa o kráse a ženskosti z pohľadu inej  kultúry. Jej úžasný prehľad, sčítanosť a pútavý spôsob interpretácie  privedie nejedného poslucháča k ďalšiemu rozmeru vnímania ženskosti a  zamysleniu sa nad tým, čo ženskosť znamená pre každého z nás.
Do  Spojených arabských emirátov sa Ingrid prvý raz vybrala na dovolenku v  roku 2002. Ako sam spomína, bola to láska na prvý pohľad.  Mesto Dubaj jej učarovalo natoľko,  že sa tam v roku 2004 presťahovala a započala kariéru v hotelovom a reštauračnom businesse.  Vďaka spoločnosti Starwood transfer sa dostala do Abu Dhabi, kde spolu s rodinou žila do minulého roka.  

V Emirátoch dostala možnosť pracovať pre globálne luxusné siete hotelov ako Marriott, Radisson, St. Regis, ale pracovala aj priamo pre lokálnu spoločnosť vlastniacu niekoľko hotelov a reštaurácií na Maldivách, v Spojených arabských emirátoch a Omane. Jej majiteľmi je jedna z najrešpektovanejších rodín z Abu Dhabi, ktorá je spriaznená aj s kráľovskou rodinou Al Nahyan. Vďaka tejto skúsenosti mohla naozaj spoznať mentalitu, kultúru a rozmanitosť arabského sveta. 

Svet arabskej kultúry, atmosféra kozmopolitného Dubaja a prostredie luxusných hotelov boli výbornou školou života a skvelým prostredím na kariéru. 

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.