Stretnutia s cudzími ženami prinášajú nové informácie.
01:04:25
Podcast: TALKSLOW

Stretnutia s cudzími ženami prinášajú nové informácie.

24.09.2020

Jana Almaja Vaculčiaková je žena, ktorá kráča obdobiami ženského života, učí sa a rozvíja svoje schopnosti. Má za sebou obdobie dievčaťa a veľmi rada sa vracia k voľnosti, radosti a hravosti. Obdobie partnerských vzťahov ju neustále vedie k spoznávaniu a vytváraniu rovnováhy v mužsko-ženských princípoch k prirodzenému spolužitiu mužov a žien. Obdobie matky jej prinieslo dve nádherné dcéry a možnosť sprevádzania a podpory na ich cestách životom. V období kráľovnej rozvinula svoju kreativitu, talent a schopnosť služby celku. Menopauzou vstúpila do obdobia múdrej ženy, ktorá odovzdáva s láskou a rešpektom ďalej všetko, čo pozná. Podporuje vývoj, prechádza osobnými výzvami, vníma podstatu a nové možnosti. Je vďačná za to, že v každom dni je obklopená nádhernými ľuďmi a množstvom príležitostí. Je vďačná za to, že môže milovať, hrať sa, tancovať, maľovať, tvoriť, objavovať, cestovať, komunikovať, cítiť, myslieť, že môže byť súčasťou života, súčasťou matky Zeme.

Jana Almaja Vaculčiaková, lektorka, konzultantka, terapeutka a riaditeľka OZ Súlad. Počas predchádzajúcej práce v cestovnom ruchu, kde pracovala ako riaditeľka pobočky cestovnej kancelárie, vyštudovala psychoterapiu na Pražskej vysokej  škole psychosociálnych  štúdií so zameraním na prácu s podpornou skupinou. 14 rokov s podpornými skupinami aktívne pracuje v niektorých mestách na Slovensku. Venuje sa hlavne témam ženského života. Celostným prístupom upozorňuje na potreby tela, mysle, emócií a potreby ženskej duše.

Ktorá žena by netúžila tieto potreby zistiť, identifikovať a niesť sa na vlne tohto poznania, aby ju skúsenosti a vedomosti priviedli tam, kde je jej miesto.

V tomto duchu sa bude niesť aj rozhovor a my sa budeme snažiť pri našom rozprávaní priniesť dlhoročné múdrosti prežitého,  ochutené rôznymi ingredienciami ženských skúseností a poznaní.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.