5-krát denne, 90 sekúnd, 12-17 cm. Narovinu o mužoch.
01:11:30
Podcast: TALKSLOW

5-krát denne, 90 sekúnd, 12-17 cm. Narovinu o mužoch.

28.05.2020

MUDr. Milan Gajdoš, MPH je majiteľ pracoviska LAUROS, ktoré sa špecializuje na estetické a sexuologické úkony intímnych partií dám a pánov.

Dámy, čo si budeme nahovárať, na veľkosti záleží. A keby len  na veľkosti, ale aj na výdrži, kvalite, bezpečnosti  a o hygiene ani nehovorím. Tak o čom to teda dnes bude? Výnimočne o mužoch....ale tak, aby sme si nakoniec ulahodili my ženy.

Mužstvo je fyzicky vyjadrené falusom, vztýčeným mužským pohlavným údom. Na to, aby sa stal plodným a darujúcim život, musí sa penis zväčšiť a stvrdnúť. Tento proces však muž nedokáže ovládať vôľou, čo ukazuje, že tu pôsobí sila, ktorá je viac, než jednotlivec. Tou silou je ŽENA. Všetky spomenuté aspekty totiž súvisia s kvalitou nášho intímneho a sexuálneho prežívania v pároch.

Čo všetko priniesla moderná medicína v tejto oblasti a ako je možné prinavrátiť  do intímneho života opäť spokojnosť a veľakrát aj sebavedomie sa dozvieme v nasledujúcom rozhovore.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.