Ako vyzerá život jednovaječných dvojčiat
01:04:10
Podcast: TALKSLOW

Ako vyzerá život jednovaječných dvojčiat

26.12.2019

Dominika a Lívia Jakubekové sú mladé 30 ročné jednovaječné dvojčatá. Každá z nich žije v partnerskom vzťahu a v odlišných mestách. I napriek tomu sú neustále prepojené. V rozhovore vyvrátili ale aj potvrdili niektoré z mýtov a právd o živote dvojčiat a zároveň sa veľmi otvorene a s humorom podelili o skúsenosti, zážitky a názory z ich súkromného života.

*“Čím sme staršie, máme silnejšie emocionálne prepojenie“

*“U nás je rarita, keď sa neozveme 10 minút“

*“Uráža nás, keď nás hádžu do jedného vreca“

*“Máme tendenciu vedome aj podvedome dokazovať okoliu, že sme individuality“

Viac si o Dominike a Lívii prečítate na mojej webovej stránke www.talkslow.sk

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.