13. komnata žien
01:09:28
Podcast: TALKSLOW

13. komnata žien

06.02.2020

Michaela Paulenová - žena, matka, dcéra, partnerka, lektorka a sprievodkyňa žien na ceste k ich vlastnej sile, ženskosti, výnimočnosti, sebavedomiu, kráse, jemnosti a nehe.

Je podporovateľkou prirodzenej ženskej krásy s holistickým prístupom, certifikovanou lektorkou tvárovej gymnastiky, vizážistkou, absolventkou ročného výcviku školy Kňažiek, absolventkou mnohých školení z oblasti aromaterapie, etikoterapie, psychológie, life koučingu a iných.

Pred tým, ako začala sprevádzať ženy, pracovala viac ako 15 rokov v médiách ako reportérka, moderátorka v rádiu Expres, RTVS, TV Markíza, kde prinášala témy osobnostného rozvoja, silné ľudské príbehy či reportáže o alternatívnych formách liečenia. Dušou sa stále cíti ako nekonečne zvedavá a stále nové príbehy či inšpiratívnych ľudí objavujúca reportérka. Preto občas napíše článok do časopisu Vitalita.

V posledných rokoch ste určite zaznamenali množstvo ženských skupín, ktoré vznikajú na základe potreby sa vzájomne spájať a podporovať na rôznych úrovniach. Nie každá filozofia či názov takýchto spolkov s nami rezonuje rovnako. A práve pri vyslovení slova Kňažky alebo ženské kruhy sa veľakrát stretávame s rôznymi reakciami, a musím priznať, že viac tými negatívnymi.

Pre mňa osobne bolo zaradenie tejto témy veľkou výzvou a zároveň prekročenie komfortnej zóny. Z úcty k mojim poslucháčom chcem prinášať čo najširšiu škálu rozhovorov  na ženské témy bez ohľadu na to, či som s nimi stotožnená. Pretože  o to vlastne ide. O vzájomnú akceptáciu bez hodnotiacich súdov. Nech si v tom každý nájde to, čo s ním rezonuje. Poďme spolu nahliadnuť do 13. komnaty žien.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.