Máte strach? Choďte do toho!
01:04:51
Podcast: TALKSLOW

Máte strach? Choďte do toho!

23.07.2020

Viktória Pikovská je zakladateľkou spoločnosti Victory Art, ktorá pomáha mladým umelcom zo strednej a východnej Európy presadiť sa v globálnom umeleckom svete.

Viktória je silou, s ktorou sa počíta. Jej odhodlanie a vytrvalosť vytvoriť pre umelcov priaznivejší trh je inšpirujúca pre mnohých mladých ľudí. Otvorene hovorí, že byť umelcom nestačí. Na to, aby ste sa so svojim umením presadili, potrebujete zapojiť aj komerčného ducha. 

„Umenie je biznis“, tvrdí Viktória a „na to, aby ste začali podnikať, nepotrebujete peniaze“.

Ako začala jej cesta, kde sa v súčasnosti nachádza a aké sú jej vízie podnikateľsky uspieť a zároveň ľudsky pomôcť, sa dozvieme v samotnom rozhovore.

Viac sa dozviete na www.victoryart.eu

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.