Gabriela Filippi: Po sexuálnom styku ostáva mužská energia v tele ženy 7 rokov.
01:00:17
Podcast: TALKSLOW

Gabriela Filippi: Po sexuálnom styku ostáva mužská energia v tele ženy 7 rokov.

17.09.2020

Gabriela Filippi, herečka, autorka Léčivého divadla a duchovná sprievodkyňa,  sa narodila v roku  1971 v Žďáre nad Sázavou. Vyštudovala Státní konzervatoř v Brne, najskôr sa venovala baletu, pokračovala v hudobno-dramatickom odbore, ktorý absolvovala v Prahe. Hrala v Činohernom klube, v Branickém divadle a v Národnom divadle v Ostrave. V televízii sme ju mali možnosť vidieť vo filmoch a televíznych seriáloch, kde stvárnila mnoho postáv. Napríklad v seriáloch Vyprávěj, Ententýky, Poisťovňa šťastia, Ordinace v ružové zahradě a iné. Ako umelkyňa sa túžila prejaviť viac. V roku 2011 otvorila vlastné Léčivé divadlo, ktoré hosťuje v Prahe Na lávce. Vyberá si témy, ktoré sú jej blízke, presahujú veľakrát ľudské vnímanie, majú spirituálny a duchovný nádych.

V rozhovore sa venujeme práve takýmto témam. Nahliadneme do tajných rituálov, porozprávame sa o meditáciách, šťastí, ale hlavne o nás, ženách, v rôznych podobách, práve tak, ako ich vníma Gabriela Filippi.

Viac sa o Gabriele dozviete na jej stránke www.gabrielafilippi.cz

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.