Katarína Němcová: "Nie som základňou pre zlatokopky" - 1.časť
53:43
Podcast: TALKSLOW

Katarína Němcová: "Nie som základňou pre zlatokopky" - 1.časť

29.08.2019

Katarína je označovaná za jednu z najlepších európskych matchmakeriek (dohazovačiek) a vzťahových konzultantiek.

Začiatkom roku 2014 založila exkluzívnu zoznamovaciu agentúru Find L’Amour, ktorá sa zameriava predovšetkým na privátne hľadanie vhodného náprotivku šitého klientovi na mieru. Urobila tak s cieľom pomôcť každému nájsť vhodného partnera na ceste k sebe samému. Organizuje tiež VIP zoznamovacie akcie a poskytuje privátne konzultácie a terapie v oblasti sebarozvoja a vzťahov. Viac sa o Kataríne dočítate na www.findlamour.com.

Čo je to láska?

Prečo je toľko žien single?

V akých oblastiach zlyháva komunikácia v partnerstve?

Baví mužov bozkávanie?

Je potrebná rovnaká finančná úroveň partnerov?

Aj nad týmito otázkami sa spolu s Katarínou zamýšľame v prvej časti rozhovoru pri hľadaní nových perspektív na poli lásky.

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.