Boom menom transformácia
01:12:20
Podcast: TALKSLOW

Boom menom transformácia

19.03.2020

Katarína Zacharová verí, že ženský potenciál dokáže formovať svet. Je to naozaj tak? Ako sama hovorí:Ženské talenty, prístup, energia a potenciál totižto ponúkajú potrebné riešenia pre mnohé problémy, ktorým dnes v spoločnosti čelíme, lebo vznikli práve z nerovnováhy medzi mužským a ženským princípom“.

Navštevovať jednu konferenciu za druhou nás k žiadnej zmene neprivedie.

Ohýbame tyče, chodíme po skle a rozpálených uhlíkoch a po konferencii prídeme domov a do týždňa ležíme, obrazne povedané, na gauči a držíme ho, aby neuletel. Čítame jednu motivačnú knihu za druhou, informácie nám pretekajú z hláv, ale v osobnom ani v profesijnom živote neprichádza k žiadnej zmene. Niečo treba urobiť inak.

K zmene sa dostaneme dvomi cestami: revolúciou a evolúciou.

S Katarínou sa rozprávame o tom, aká je jej vlastná predstava o pomoci ženám aj mužom, ako vstúpiť do transformačného procesu a zotrvať v ňom, ale aj o tom, ako vníma druhú stranu tohto tzv. „biznisu“, kde sme doslova zavalení konferenciami, online kurzami a motivačnou literatúrou, ktorá generuje v mnohých prípadoch veľmi slušný príjem.

Pre tých z vás, ktorí majú záujem o kúpu knihy, o ktorej sa v podcaste s Katkou bavíme:  https://www.koncimsostrachom.sk/kniha

A toto je špeciálny zľavový kód, ktorý treba použiť v objednávkovom košíkutalkslow2020

V prípade záujmu o spomínaný program Becoming RealWoman, link je tu: http://www.becomingrealwoman.sk/

Podcast TALKSLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.