TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eliška Galisová a Michal Roháč
34:32

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eliška Galisová a Michal Roháč

29.11.2020

Ovocie a zelenina sú bežne dostupné v obchodoch na každom kroku. Plodiny z veľkofariem sú však väčšinou chemicky ošetrené. Preto sa ekologické poľnohospodárstvo stáva z roka na rok populárnejším. Ako porozprávali poľnohospodári Eliška Galisová a Michal Roháč Šarkanovi, slovenská legislatíva má však s takýmito farmármi problém. Pestovanie bez chemikálii totiž nie je zadefinované v zákonoch, a preto ich nevedia nikam zaradiť. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.