TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Krakovský
42:15

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Krakovský

23.02.2020

Chladné jesenné a zimné dni sú obľúbené u otužilcov, medzi ktorých patrí aj Martin Krakovský. U Šarkana porozprával o tom, ako začať otužovať. Ideálne je začať s prípravou už počas leta a pravidelne pokračovať až do zimy, aby si organizmus postupne zvykal na zmenu teploty vody.

 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.