TALKSHOW SO ŠARKANOM | Marek Števček
47:34

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Marek Števček

08.09.2019

Marek Števček je najmladším slovenským rektorom. Stojí na čele najlepšie hodnotenej univerzity na Slovensku – Univerzity Komenského. Marek vyštudoval právo a filozofiu, čo využil aj mimo akademickej pôdy. Podieľa sa na tvorbe nového občianskeho zákonníka.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.