TALKSHOW SO ŠARKANOM | Hana a Martin Poliačikovci
45:52

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Hana a Martin Poliačikovci

24.05.2020

Martin Poliačik je bývalý poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, bývalý učiteľ a debatér. K debate sa dostal počas študentských čias. Ako študent bol veľkým rebelom, no práve debatný krúžok ho dostal na lepšie chodníčky. Pri odchode z gymnázia dostal pokarhanie za neustále porušovanie školského poriadku, ale zároveň aj pochvalu riaditeľom školy za svedomité vedenie debatného klubu.

Účasť na debatách ho prinútila aj kriticky myslieť. Spoločne s manželkou Hanou sú teraz  lektormi kritického myslenia.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.