TALKSHOW SO ŠARKANOM | Marti Knut
42:23

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Marti Knut

12.04.2020

Martin Knut je riaditeľ Ligy za duševné zdravie, ktoré je pre fungovanie človeka rovnako dôležité, ako to fyzické. Jeho stav sa však práve teraz v čase pandémie môže zhoršiť. Málo sociálneho kontaktu, možností na šport či kultúrne vyžitie počas karantény a mnoho iného môže negatívne vplývať na našu psychickú pohodu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.