TALKSHOW SO ŠARKANOM | Veronika Cifrová Ostrihoňová
41:04

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Veronika Cifrová Ostrihoňová

14.04.2019

Veronika Cifrová Ostrihoňová je televíznou redaktorkou a moderátorkou. Už ako dieťa chcela byť zdravotná sestrička. Časom však zistila, že jej krv, ihly a nemocničné prostredie nerobia dobre. S príchodom na základnú školu mala nový sen. Stať sa novinárkou.  Počas vysokej školy sa Veronika uberala iným smerom. V New Yorku študovala politológiu s históriou. S dobrou znalosťou jazykov, politickou gramotnosťou a prehľadom v histórii mala predispozíciu venovať sa diplomacii. Nakoniec sa však vrátila k svojim vysneným povolaniam z detstva, ktoré spojila dokopy. Živí sa ako redaktorka, pričom sa zameriava na zdravotnícke témy.  Popri práci sa venuje aj vlastnej talkshow, s ktorou zavítala do viacerých slovenských miest. A nie je to tak dávno, čo začala  nakrúcať vlogy. K tým ju priviedol z veľkej časti jej manžel Sajfa. Veroniku so Sajfom čaká  jedno z najradostnejších období života – stanú sa rodičmi.

 

Talkshow so Šarkanom počúvate vždy v nedeľu od 10:00 do 12:00 vo Fun rádiu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.