TALKSHOW SO ŠARKANOM | Imrich Mucska
51:02

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Imrich Mucska

26.04.2020

Spánok je pre nás nevyhnutný. Je vypočítané, že dospelí ľudia by mali spať 8 hodín a 15 minút.  Lekár Imrich Mucska ozrejmil, že aj napriek tomu je trvanie spánku a čas, kedy by sme mali ísť spať a vstať, u každého individuálny a geneticky daný.  Počas spánku dochádza k regenerácii a očiste tela. Jeho nedostatok môže mať fatálne následky. Okrem cukrovky či obezity môže nedostatok spánku spôsobiť Alzheimerovu či Parkinsonovu chorobu. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.