TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Miler
44:37

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Miler

19.04.2020

V súčasnosti sa celý svet vrátane Slovenska snaží vysporiadať s pandémiou nového koronavírusu. Státisíce ľudí kvôli tomuto ochoreniu museli obmedziť svoj pohyb a ostať zavretí doma v karanténe. Málo sociálneho kontaktu môže negatívne vplývať na naše duševné zdravie. U mnohých ľudí sa môžu prejaviť znaky úzkosti a môžu rýchlejšie podliehať strachu a panike z nákazy.

 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.