TALKSHOW SO ŠARKANOM | Lucia Grigová
44:54

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Lucia Grigová

16.06.2019

Lucia Grigová je slovenská foodblogerka, ktorá sa snaží šíriť myšlienku bezodpadovej domácnosti. Učí ľudí, ako neplytvať potravinami. Medzi prvé kroky patrí analýza odpadu. V Nedeľnej talkshow objasnila, ako sa majú skladovať niektoré potraviny, čo robiť s potravinovými zvyškami a aj to, že prepálený rastlinný olej je možné zaniesť na vybrané čerpacie stanice. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.