TALKSHOW SO ŠARKANOM | Jana Bieliková
49:36

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Jana Bieliková

28.04.2019

Jana Bieliková je záhradná architektka, ktorú môžete poznať z televízneho programu „Hurá do záhrady“.

Už ako malá neznášala prácu v záhrade. Výber strednej školy a sčasti aj túžba po živote na internáte ju priviedli k štúdiu záhradníctva v Piešťanoch. Zapáčilo sa jej to natoľko, že pokračovala na vysokej škole štúdiom záhradnej architektúry.

V Nedeľnej talkshow porozprávala o radách a tipoch, ako sa starať o záhradu. 

 

Talkshow so Šarkanom počúvate vždy v nedeľu od 10:00 do 12:00 vo Fun rádiu.

 

 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.