TALKSHOW SO ŠARKANOM | Monika Benešová
48:08

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Monika Benešová

10.03.2019
Monika Benešová je mladá Češka, ktorá sa vydala pešo naprieč USA po turistickej trase "Pacific crest trail". Tá sa tiahne západným pobrežím USA od mexických hraníc po kanadské. Jej dĺžka je takmer 4 300 kilometrov. Tie sa Monike podarilo zdolať za päť mesiacov.  Šarkanovi prezradila, že dôvodom jej dobrodružstva bol uponáhľaný spôsob života, ktorý jej privodil zdravotné problémy. Porozprávala o tom, čo všetko si musela vziať na cestu, ale aj to ako reagovala, keď prvýkrát videla štrkáča. Taktiež priblížila, ako sa má človek správať, ak stretne pumu – musí pôsobiť nadradene, aj keď má obrovský strach.   Talkshow so Šarkanom počúvate vždy v nedeľu od 10:00 do 12:00 vo Fun rádiu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.