TALKSHOW SO ŠARKANOM | Peter Neveriš
50:52

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Peter Neveriš

05.05.2019

Peter Neveriš hrával hokej do 16 rokov. Teraz sa ním živí, avšak iným spôsobom. Je hokejový agent.  Prvým klientom v jeho kariére bol Jakub Gašparovič, ktorého zastupuje doteraz. Medzi jeho zverencov patrí aj Marián Hossa, Tomáš Tatar či Tomáš Kopecký. Mariánovi dokonca pomohol splniť sen - vyhrať Stanleyho pohár.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.