TALKSHOW SO ŠARKANOM | Aneta Vaculíková a Petra Molnárová
46:52

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Aneta Vaculíková a Petra Molnárová

06.09.2019

Slow Food vznikol v Taliansku ako reakcia na príchod veľkého fastfoodového reťazca, ktorý sa objavil v historickom strede Ríma. Iniciatíva Slow Food prehlasuje, že jedlo a život majú byť pomalé. O celom koncepte prišli do Nedeľnej talkshow porozprávať ambasádorka Nadácie Jamieho Olivera Aneta Vaculíková a zakladateľka hnutia Slow Food na Slovensku Petra Molnárová. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.