TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Miler a Imrich Mucska
44:08

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Martin Miler a Imrich Mucska

19.07.2020

Martin Miler je psychológ. So Šarkanom sa rozprával o úzkosti. Porozprával o tom, že ju môže spúšťať aj nedostatok sociálneho kontaktu. 

Imrich Mucska je pneumológ, no zaoberá sa aj spánkovou medicínou. Ako sám povedal, spánok je pre nás nevyhnutný. Jeho nedostatok môže mať fatálne následky. Okrem cukrovky či obezity môže nedostatok spánku spôsobiť Alzheimerovu či Parkinsonovu chorobu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.