TALKSHOW SO ŠARKANOM | Monika Babčanová
41:39

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Monika Babčanová

21.06.2020

Monika Babčanová sa pred niekoľkými rokmi rozhodla opustiť prácu audítorky a vydala sa na cesty po svete. Keďže ovláda španielčinu, začala v Španielsku. Pokračovala krajinami Južnej Ameriky. Počas svojho dobrodružstva cestovala s motorkármi, prechádzala bolívijskou Cestou smrti autobusom, no taktiež sa dostala do Amazonského pralesa, čo jej zmenilo živo. Objavila tam totiž orechy, ktoré sú takmer 100% identické so slonovinou. Teraz z nich vyrába šperky.  

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.