TALKSHOW SO ŠARKANOM | Magdalena Frecer a Daniela Ostatníková
45:45

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Magdalena Frecer a Daniela Ostatníková

09.08.2020

Mnoho ľudí má duševné problémy, o ktorých sa hanbí rozprávať. Stránia sa svojich blízkych. Psychiatrička a terapeutka Magdalena Frecer porozpráva Šarkanovi o tom, že práve rozhovor a kontakt s okolím môžu pomôcť pri liečení duševných ťažkostí.

Profesorka Daniela Ostatníková je uznávaná vedkyňa a lekárka, ktorá sa venuje výskumu vplyvu pohlavných hormónov na špecifické kognitívne schopnosti u oboch pohlaví. Šarkanovi v talkshow prioritne porozprávala o vplyve testosterónu na ľudský život. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.